Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Instruktor Sportów Siłowych, Fitness i Piłki Ręcznej. Przepełniony pasją trener personalny, przed którym nie ma zadań niemożliwych, to właśnie Ja.

Od lat interesowały mnie wszelakie formy aktywności fizycznej i wiedziałem, że praca jaką podejmę w przyszłości będzie z tą aktywnością związana. Swoją przygodę z siłownią, sportami siłowymi i treningiem rozpocząłem jako entuzjasta trójboju oraz podnoszenia ciężarów. Następnie przez pewien okres zajmowałem się przygotowaniem sprawnościowym do gier zespołowych, głównie piłki ręcznej. Zabawa z treningiem szybko przerodziła się w pasję, która trwa do dziś. Wszelkie formy treningu funkcjonalnego oraz szeroko pojęte aspekty rehabilitacji ruchowej to dziedziny, w których obecnie się specjalizuję. Ponadto jako wielbiciel rowerów zapraszam na swoje zajęcia grupowe Indoor Cycling.

Jako trener do każdej osoby podchodzę kompleksowo poruszając zarówno elementy treningu jak i prawidłowego żywienia. Nasze ciało nie powinno tylko ładnie wyglądać, ale być zdrowe i sprawne. Dlatego TRENING PERSONALNY to nie tylko elementy wzmacniania mięśni na maszynach czy wolnych ciężarach, ale też elementy funkcjonalne, profilaktyka urazowa, rehabilitacja oraz dietetyka.

Razem trenując osiągniemy wyznaczone cele. Trening powinien być efektywny i co najważniejsze bezpieczny. Profesjonalnie dopasowany do zapotrzebowania trenującego oraz do jego możliwości lub ograniczeń ruchowych. Możemy się zająć nie tylko traceniem zbędnych kilogramów czy wzmacnianiem mięśni, ale również poprawić funkcjonalność naszego ciała w codziennym życiu lub przygotować się do wybranej dyscypliny sportu.

Jestem pełen optymizmu i nie straszne dla mnie żadne wyzwanie. Pracuję z pełnym zaangażowaniem, bo nie zajmuję się tylko treningiem, ale wszystkimi aspektami sprawności. Jeżeli chcesz efektywnie i bezpiecznie osiągnąć wymarzone rezultaty zapraszam na konsultacje.