Jako trener personalny staram się podejść bardzo indywidualnie do potrzeb każdej osoby z którą trenuje. W zależności od formy treningu, jego miejsca, ilości treningów czy zaangażowania trenującego cena treningu personalnego czy konsultacji się zmienia. Te czynniki mają duży wpływ na cenę usługi, więc zapraszam do formularza kontaktowego w którym proszę o dokładne opisanie swojego zapotrzebowania. Razem dobierzemy odpowiednią formę treningu i podejmiemy decyzje co do płatności.

TRENING PERSONALNY:

Trening z wykorzystaniem szerokiej gamy sprzętów oferowanych przez moje własne studio treningu personalnego na terenie Katowic (Łopianowa 10). Począwszy od treningu z użyciem maszyn czy wolnych ciężarów aż po użycie elementów stabilizacyjnych czy treningu funkcjonalnego. Wszystko po to aby uzyskać wymarzone rezultaty treningowe.

Znudzony bieganiem po bieżni, zamknięciem w czterech ścianach? Co powiesz na trening w parku, lesie, czy nawet nad morzem? Trening może mieć zarówno elementy wytrzymałościowe jak i siłowe. Stosujemy przyrządy typu TRX Suspension Trainer czy Bodylatics.

Nie masz czasu na dojazd do klubu czy trening w terenie bądź wstydzisz się trenować między ludźmi? Sprawa załatwiona, zabiorę kilka przyborów treningowych i potrenujemy w twoim domu bądź ogrodzie. Wykorzystamy wszystkie możliwości treningu funkcjonalnego aby osiągnąć zamierzone cele w zaciszu twojego domu.

KONSULTACJA:

Szeroko pojęta rozmowa połączona z elementami diagnostyki, pomiarami ciała zakończona podjęciem decyzji co do wykorzystania odpowiednich technik oraz form treningowych w celu osiągnięcia zamierzonego celu treningowego. W zależności od zapotrzebowania może trwać od 1 do nawet 3 godzin. Do każdej osoby staram się podejść indywidualnie, nie sztuka aby dać komuś gotowy rozpisany trening. Celem konsultacji jest stworzenie sesji treningowej która będzie w stu procentach dobrana pod zapotrzebowania danej osoby oraz jej możliwości.

Trenujesz godzinami po czym przychodzisz do domu i nie wiadomo na co możesz sobie pozwolić? Trening powinien być ściśle powiązany z odpowiednio dobranym żywieniem. Nie zawsze musi być to wyliczona co do grama dieta na taką czy inną ilość kalorii. Czasem starczy zaimplementowanie kilku zasad racjonalnego żywienia. W zależności od zapotrzebowania i celów treningu układamy odpowiedni plan żywieniowy bądź całą dokładną dietę.

Jak sama nazwa wskazuje nasza dieta czasem może mieć pewne braki, w tym celu możemy zastosować szeroko pojętą suplementacje. W zależności jakie są te braki mogę polecić odpowiednio dobrany zestaw suplementacji. Zestaw ten powinien być dobrze dobrany do trybu życia, treningu oraz żywienia. W ten sposób możemy pomóc w szybszym oraz bardziej bezpiecznym osiągnięciu naszego celu treningowego. Niedobory niektórych składników mogą prowadzić do zmniejszenia rezultatów treningowych bądź nawet przyczynić się do przetrenowania organizmu lub urazu.