MOJE STUDIO
TRENINGU TO:

Najwyższej jakości sprzęt siłowy

Innowacyjny sprzęt fizjoterapeutyczny

Miły kącik odnowy biologicznej

Bar z napojami, koktajlami i kawą

Zaciszne miejsce do odpoczynku

po wyczerpującej aktywności fizycznej

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasze studio to spokojnie miejsce
na indywidualny trening.

NAJLEPSZY SPRZĘT

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt siłowy,
fizjoterapeutyczny i odnowy biologicznej.

NIE TYLKO TRENING

To również dobre miejsce na spokojną
rozmowę po wysiłku przy kawie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Najwyższej jakości
sprzęt siłowy

Długo poszukiwałem odpowiedniego sprzętu do swojego studia treningowego przechodząc przez wszystkich wielkich zagranicznych producentów, ale postawiłem na Polskie z dwóch powodów. Wysoka jakość i możliwość dopasowania każdego szczegółu do standardów które wypracowałem sobie w ciągu prawie dekady pracy w sporcie i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Sprzęty siłowe marki HBP, konstrukcje crossfit/treningu funkcjonalnego Dare. Do tego cała strefa treningowa wyłożona wysokiej jakości antypoślizgową matą amortyzującą. Szeroki zakres sztang specjalistycznych, cześć własnej konstrukcji wykonana przez HBP, pełen asortyment sztangielek i rozmaity sprzęt do treningu funkcjonalnego począwszy od wszelkiego rodzaju taśm, gum i kółek gimnastycznych, a skończywszy na piłkach szwajcarskich.

Miły kącik
odnowy biologicznej

Sauna na podczerwień z promiennikami kwarcowymi świetnie pomaga regenerować się po aktywności fizycznej. Ma o wiele szarsze zastosowanie i nie muszą wystrzegać się jej osoby z problemami kardiologicznymi czy też klaustrofobią.

Bar z napojami,
koktajlami i kawą

W ofercie od wody na trening przez wszelkiego rodzaju koktajle proteinowe i suplementy około-treningowe po wyszukaną kawę ze spienionym mlekiem. Z wszystkiego można skorzystać w studiu treningowym lub wziąć na wynos pędzać po sesji treningowej do dalszych obowiązków.

Innowacyjny sprzęt
fizjoterapeutyczny

Specjalistyczny wyciąg fizjoterapeutyczny wyprodukowany przez firmę HBP. Zazwyczaj trafia do gabinetów rehabilitacyjnych, ale u mnie też mamy dla niego sporo zastosowań przy specjalistycznych elementach indywidualnych zajęć.

Zaciszne miejsce do odpoczynku
po wyczerpującej aktywności fizycznej

Często po treningu do omówienia zostają tematy zdrowotno-lifestylowe, rozmowa o żywieniu lub rozplanowanie dalszych sesji treningowych. Można zrobić to na spokojnie w naszej strefie relaksu. Do tego przy dobrej pogodzie zapraszam na taras, gdzie można nacieszyć się zielenią naszego pięknego ogrodu.

GALERIA ZDJĘĆ

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ JUŻ DZIŚ!